KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12599345
nr 1259 9345
Marita Karlsson
(f. 1947), Finland
Akvarell, Komposition. Signerad. Motivet: 71x51
Marita Karlsson, finländsk konstnär, konstpedagog och frilansjournalist född 1947 i Lojo.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:02:16
3/6 17:26:08
Marita Karlsson
Läs mer om Marita Karlsson